Trzy razy dobranoc

Zawsze marzyliście o dużej rodzinie i teraz choć szczęśliwi, głowicie się gdzie pomieścić swoją wesołą gromadkę? Każde z dzieci chce mieć swoje łóżeczko, swój własny mały świat. To zrozumiałe. Jednak Wasze mieszkanie w ogóle nie współpracuje i nie ma zamiaru w magiczny sposób wyczarować kolejnego pokoju. Ściany stoją w miejscu i nie planują przesunąć się nawet o milimetr. Chyba pora pomyśleć o zakupie nowego domu… . Niekoniecznie! Z pomocą przychodzą producenci mebli, którzy proponują swoim klientom ciekawe rozwiązanie. W ofercie wielu sklepów (choćby tego polskiego producenta: https://interbeds.com/pl/lozka-trzyosobowe) znajdziecie łóżka piętrowe trzyosobowe. Tak, to coś dla Was!

Spełniając dziecięce marzenia, czyli łóżko piętrowe dla trzech osób

Łóżka piętrowe to taki dziwny twór, który kochają i dzieci i ich rodzice. Rodzice, ze względów czysto praktyczno-strategicznych. Nasze mieszkania nigdy nie są wystarczająco duże. Dzieciaki natomiast traktują tego typu rozwiązanie, jako obietnice niezwykłej przygody. W końcu nie wszyscy mogą wspinać się na dobranoc, niczym prawdziwy alpinista albo mieć widok z góry jak piraci na bocianim gnieździe. Kolejnym atutem łóżek piętrowych jest ich wygoda w użytkowaniu. W przeciwieństwie do narożników czy rozkładanych sof, łózka wyposażone są w materace. Wygodny materac to podstawa dla zdrowego kręgosłupa. Ważne jest, aby najmłodsi mogli spać w komfortowych warunkach. Przecież każdego ranka czeka na nich świat pełen wyzwań i niezwykłych wrażeń.

Łóżka trzyosobowe dla dzieci, czyli jakie?

No dobrze, ale jak wyglądają trzyosobowe łóżka piętrowe? Na rynku znajdziecie kilka rozwiązań, w zależności od koncepcji producenta. Mogą to być klasyczne łóżka, obejmujące trzy poziomy. Tego typu meble są dość wysokie, jednak zajmują mniejszą powierzchnię podłogi. Zaoszczędzoną przestrzeń można wykorzystać jako miejsce zabaw, czy ustawić na niej biurka do nauki. Co ważne, każdy z użytkowników ma zawsze dostęp do swojej części mebla, więc popołudniowe drzemki nie stanowią problemu. Inną opcją są meble dwupoziomowe, z wysuwanym trzecim posłaniem w formie szuflady. Istnieją także wersje łączące klasyczne łóżka sypialnianie z piętrową dostawką w formie łóżka pojedynczego. Na tego typu rozwiązanie często decydują się rodzice, którzy chcą mieć oko na swoje pociechy także w nocy. Możliwości jest wiele. Oferta rynkowa jest dość bogata. Do tego dodajmy różnorodny materiał, kolorystykę i styl wykonania produktów. Jest w czym wybierać!

Post navigation