Galeria obrazów w domu ? Plakaty vintage.

Wystrój wnętrza domu jest nie lada wyzwaniem, szczególnie  w nowo urządzanym domu bądź mieszkaniu. Jeśli zależy nam na oryginalnym i nietuzinkowym stylu naszych wnętrz, możemy pokusić się o zakup plakatów vintage. Plakaty vintage szczególnie sprawdzą się w klasycznie urządzonym pomieszczeniu, będą dopełnieniem wystroju naszych starych zabytkowych mebli, sprawią, że dana przestrzeń będzie bardziej spójna i przytulna.

Plakaty jako wypełnienie pustych ścian w domu 

Sama budowa domu czy zakup mieszkania jest bardzo dużym wydatkiem, dlatego często nie mamy ochoty wydawać kolejnej sporej sumy pieniężnej na wystrój domu. Alternatywą dla drogich obrazów malarzy są ostatnio modne plakaty vintage, które cechują się wysoką jakością produktu, imitują produkt z przeszłości, który wcale nie musi być stary.

Plakaty świetnie będą komponować się w salonie nad telewizorem czy w sypialni nad łóżkiem. W ten sposób możemy wykorzystać pustą ścianę, dobrym wyborem są również mniejsze plakaty w kuchni czy pokoju dziecięcym. Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Inspirować możemy się na blogach internetowych czy w katalogach.

Jaki wzór plakatu wybrać ?

plakaty vintage

Możemy wybierać spośród wielu wzorów i  kolorów plakatów.

Najczęściej wybierane motywy:

  • botaniczne 
  • ze zwierzętami
  • stare mapy 
  • oryginalne dzieła sztuki 
  • reprodukcje 

Plakaty stanowią niezwykłą dekorację w naszym domu czy biurze, którymi możemy odmienić nasze wnętrza za niewielkie pieniądze. Plakaty wyglądają bardzo schludnie i klasycznie. Wystarczy trochę inwencji twórczej, żeby nasza przestrzeń została całkowicie odmieniona.

Post navigation