Chcesz odmienić swoją sypialnię? Postaw na poduszki dekoracyjne i inne dodatki…

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. To tam odpoczywamy, regenerujemy się po dniu pełnym pracy i  codziennych obowiązków. Drugiej strony nie jest to tak reprezentacyjne pomieszczenie jak salon. Dlatego wystrój sypialni często pozostawia wiele do życzenia.

Metamorfoza sypialni za grosze!

Jeśli wystrój naszej sypialni nie do końca nam odpowiada, to możemy przeprowadzić błyskawiczny remont. Wbrew pozorom nie kosztuje on aż tak dużo… Od czego zacząć? Dobrym pomysłem jest zmiana koloru ścian i odmalowanie sufitu. Nowoczesne farby dobrze kryją i łatwo się nakładają, dlatego bez problemu poradzimy sobie z malowaniem we własnym zakresie. Inny ciekawy pomysły, to fototapeta bądź specjalna naklejka na ścianę. W sklepach znajdziemy fototapety i naklejki w bardzo wielu kolorach i wzorach, każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak tego typu dekoracje mogą przytłaczać, dlatego warto przykleić je na jednej; maksymalnie na dwóch ścianach. W innym przypadku możemy poczuć się przytłoczeni. A pokój optycznie stanie się mniejszy niż w rzeczywistości.

W dodatkach siła!

poduszki dekoracyjne

Jeżeli zależy nam na bardzo szybki metamorfozie, to warto zainwestować w akcesoria. Narzuta na łóżko czy kolorowe poduszki dekoracyjne mogą sprawiać, że nasza sypialnia nabierze całkiem nowego charakteru. Dodatkowo tego typu akcesoria nie kosztują zbyt wiele… To świetna opcja dla osób, które nie dysponują zbyt dużym budżetem. Po drugie zmiana dodatków TRW dosłownie chwilę i nie wymaga od nas przeprowadzania nawet minimalnego remontu. Taki rozwiązanie z całą pewnością spodoba się osobom, które lubią błyskawicznie efekty.

O czym warto jeszcze pamiętać?

Jeśli nasza sypialnia jest mała, to na ścianach idealnie sprawdzą się jasne kolory. Będę odbijać naturalne światło słoneczne i sprawią, że pokój będzie wyglądał na pierwsze strony bardziej przestronny. Podobnie zadziała lustro, które dodatkowo ma funkcję czysto praktyczną. Bo przecież to właśnie w sypialni najczęściej rano tworzymy swój stylizacje…

Post navigation