Szuflady czy szafki – co lepiej sprawdza się w kuchni?

Nie jest tajemnicą, że remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Potrafi on wykończyć nie tylko finansowo, ale również psychicznie. Przebywanie przez dłuższy czas w pyle, kurzu i hałasie na pewno nikomu nie sprzyja. Jednak raz na kilka lar warto się przemęczyć, aby później żyć w przyjemnie urządzonym czy odświeżonym wnętrzu.

Komu zlecić projekt kuchni?

Pomieszczeniem, które remontuje się stosunkowo łatwo, jest kuchnia. W przeciwieństwie do łazienki, nie ma tu problemu z brakiem możliwości załatwienia podstawowych potrzeb. Jedzenie można zamawiać przez okres remontu na wynos, a herbatę czy kawę przygotowywać w czajniku w salonie. Projekt kuchni najlepiej zlecić profesjonaliście. Może to być osoba pracująca w salonie meblowym, trudniącym się produkcją zabudowy pod kuchnię. Taka osoba poradzi nam, gdzie najlepiej sprawdzi się szuflada, gdzie zrobić cargo i jaki rodzaj blatu wybrać.

szuflada kuchenna

Szuflady czy szafki – co lepiej sprawdza się w kuchni?

Dając wytyczne do zaprojektowania kuchni, warto nie tylko nakreślić jaki styl nam się podoba, ale również powiedzieć projektantowi, czy preferujemy szafki wiszące, czy szuflady kuchenne. Nie da się ukryć, że szuflady posiadają sporo zalet. Znacznie łatwiej korzysta się z nich, niż z szafek – zwłaszcza tych, które zawieszone są wysoko. Architekt na pewno podpowie nam, jak dobrze rozplanować meble w kuchni, gdzie zrobić umywalkę, a gdzie blat. 

Post navigation