Rodzaje przycisków do spłuczki

Dziś w każdej nowoczesnej, pięknie urządzonej łazience można spotkać okazale prezentujący się stelaż oraz przycisk do spłuczki. Wybór tych akcesoriów na rynku jest niezwykle bogaty, zatem każdy klient może wybrać takie, które posłużą niezawodnie przez szereg długich lat.

Przycisk do spłuczki jednofunkcyjny.

Wśród wielu oferowanych przycisków do spłuczki dużą popularnością cieszą się tradycyjne jednofunkcyjne, które to zazwyczaj pozwalają na jednorazowe spłynięcie wody w granicach od 5 do 7 litrów – https://www.ekspercilazienek.pl/przyciski-splukujace-do-stelazy.

Tego typu przyciski potrafią w zupełności spełniać swoją podstawową rolę i często okazują się trafnym wyborem dla wielu rodzin. Niemniej
zdarza się, że do usunięcia zalegających w muszli nieczystości wystarczyłaby znacznie mniejsza ilość wody, a więc można stwierdzić, ze tego typu akcesoria, mimo że posiadają korzystną cenę zakupu to podczas użytkowania nie należą do oszczędnych.

Ręczne przyciski spłukujące dwufunkcyjne

Akcesoria spłukujące dwufunkcyjne są obecnie bardzo często wybierane przez szeroką rzeszę klientów. Tego typu przycisk można bez problemu zakupić za kilkadziesiąt złotych. Podczas jednorazowego kliknięcia potrafią one pobrać od trzech do sześciu litów wody. Poszczególne mechanizmy zamieszczone w tego typu produktach w dużej mierze wypływają na ilość pobieranej wody. Prezentują one zatem bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a ponadto są one bardzo oszczędne.

Przycisk z funkcją STOP

Przyciski do spłuczek z zainstalowaną funkcją STOP można bez wątpienia zaliczyć do najbardziej oszczędnych wariantów.

Tego typu akcesoria poza mechanizmami zwalniającymi korek posiadają także dodatkowy przycisk, który to pozwala na natychmiastowe zamknięcie spływu spłuczki. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Każdy posiadacz tego typu produktu może pozwolić sobie na wygenerowanie znacznych oszczędności na zużyciu wody.

Co prawda tego typu akcesoria są nieco droższe, a ich wybór jest nieco ograniczony, ale warto w nie zainwestować bowiem poniesione koszty szybko się zwracają.

Post navigation