Modne i dobre dywany beżowe

Gdzie mogą zostać ułożone dywany beżowe? Praktycznie wszędzie. Jest to kolor, który przez wiele osób uważany za odpowiednik bieli – uniwersalny, łączący się idealnie z innymi odcieniami. Po części jest to prawda, ale i tak warto uważać podczas wyboru kolorów o takim odcieniu. Z czym będzie dobrze czuł się beż?

Ciekawe połączenia kolorystyczne

Najłatwiej chyba odpowiedzieć, że beżowy dywan pasuje do pomieszczeń urządzonych w…beżowych odcieniach. Tak, jest to dobre rozwiązanie, ale czy trzeba decydować się na takie jednostajne połączenia kolorystyczne? Niektóre osoby mają zdecydowanie większe wymagania, chcąc stworzyć nieco bardziej ciekawy efekt wizualny. Beżowe kolory można łączyć z:

  • bielą
  • szarością
  • brązami
  • kolorem ecru
  • zielenią
  • granatem
  • różem

dywan beżowyJedną z najciekawszych propozycji, na którą warto szczególnie zwrócić uwagę, jest czerń. Ciemny kolor, który w połączeniu z beżowym, będzie prezentował się jeszcze bardziej efektywniej. Nawet, jeżeli ktoś ma ściany lub meble w pomieszczeniu w tym właśnie kolorze.

Po inspiracje oraz zakupy polecam sprawdzić stronę sklepu EUREKA, gdzie znajdziemy dywany beżowe do domu. Dobre ceny oraz szeroki wybór sprawiają, że sklep jest godny polecenia.

Gdzie ułożyć beżowy dywan?

Niby można go położyć wszędzie, ale czy faktycznie – w każdym pomieszczeniu dywan się przyda? Na pewno można powiedzieć, że dywan beżowy można położyć w salonie, w przestrzeni wypoczynkowej. Przy tej okazji można również wspomnieć o sypialni. Nie ma nic przyjemniejszego, niż możliwość położenia nóg na ciepłym i miękkim dywanie zaraz po przebudzeniu.

Należałoby także wymienić pokoje dzieci. Chociaż w takich miejscach warto wybrać te dywany, które można wyprać w łatwy sposób. Nawet najbardziej uważne dzieci są w stanie szybko pobrudzić dywan. Beżowy odcień dywanu będzie dobry, ale z góry warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu. Czy w korytarzu lub w kuchni umieścić dywan? Można jak najbardziej, ale to wszystko zależne jest od indywidualnych preferencji domowników.

Post navigation