Moda na obraz na płótnie do salonu z wzorami geometrycznymi

Znalezienie modnego obrazu na płótnie nie jest wcale prostym zadaniem zwłaszcza, że oferta na rynku jest bardzo szeroka i różnorodna. Artyści oferują bardzo wiele oryginalnych i niepowtarzalnych obrazów, które pasować będą nie tylko do nowoczesnych, ale również i klasycznych aranżacji wnętrz.

Obrazy z wzorami geometrycznymi

W klasycznym salonie doskonale sprawdzą się nowoczesne obrazy na ścianę z wzorami geometrycznymi. Jeżeli w salonie królują 3-4 kluczowe barwy, to warto postawić na obraz na których przeważają te same kolory. Dekoracje tego typu doskonale pasować będą do wnętrz w stylu rustykalnym albo skandynawskim. Biało-czarne obrazy z wzorami geometrycznymi doskonale sprawdzą się z kolei wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wprowadzenie kontrastu i przeciwwagi. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że czarno-biały obraz na płótnie do salonu idealnie pasować będzie na przykład do mebli w soczystych i dość wyrazistych kolorach.

Kolorowy obraz na płótnie do salonu

Nowoczesne obrazy na ścianę (np. takie) w odważnych kolorach są najlepszym wyborem dla tych osób, które poszukują dość wyrazistej dekoracji. Kolorowa abstrakcja wzbudza emocje i ożywia wnętrza. W dzisiejszych czasach bardzo modne są na przykład zabawne napisy kolorowe, które nie tylko śmieszą, ale również skłaniają do refleksji. Oryginalne typografie doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Obrazy z napisami pasować będą idealnie do stylu industrialnego, który po dłuższej przerwie ponownie powraca do mody i coraz więcej projektantów korzysta z jego olbrzymiego potencjału.

Post navigation