Miejsce na kosmetyki w łazience

Szczególnie panie (chociaż panowie także) posiadają niezliczoną ilość kosmetyków. Dlatego w małych łazienkach występuje problem z ich przechowywaniem, co przenosi się na porządek i ogólny nieestetyczny wygląd takiego pomieszczenia. Dlatego tez, jeśli poszukujesz dobrego, sprawdzonego i szybkiego rozwiązania bardzo dobrze trafiłeś.
Podajemy kilka ciekawych pomysłów, jak upiększyć, unowocześnić i usprawnić twoją łazienkę. Zapraszam poniżej.

  1. Półki w określonych miejscach
    Półki łazienkowe powinny znajdować się w określonych miejscach, by były praktyczne i funkcjonalne. Świetnym miejscem na ich zamontowanie jest kabina prysznicowa lub ściana przy wannie. Na takiej półce będą wówczas znajdować się kosmetyki niezbędne do kąpieli. Będą posiadały swoje miejsce, co wprowadzi do łazienki ład i porządek.
  2. Dekoracyjny element
    Klienci bardzo często i chętnie sięgają po trendy aranżacyjne, które oferują magazyny wnętrzarskie i coraz częściej czerpią z nich inspiracje i korzystają z gotowych pomysłów. W ostatnim czasie, wielu dekoratorów i projektantów wnętrz poleca półki łazienkowe narożne, które mają niewielkie gabaryty, lecz dzięki ich rozmiarom (od podłogi do ściany) są w stanie na sobie pomieścić naprawdę sporo rzeczy. Niestety ten asortyment nie zawsze świetnie wygląda i jest zgodny z obowiązującymi trendami. Warto więc dłużej poszukać jakiejś oryginalnej półki o oryginalnym kształcie niż zadowolić się asortymentem z marketu o słabej jakości.
  3. Parametry
    Pamiętać należy, iż taka półka łazienkowa powinna posłużyć nam przez kilka lat. Wymagane jest, by była odporna na wilgoć oraz wszelkie zarysowania czy pęknięcia. Równie ważny jest jest montaż. Wielu klientów wybiera półki naklejane lub przyczepiane do płytek, zamiast tych montowanych na stałe. Niestety to nie wygląda estetycznie. Dlatego, większość fachowców jest za drugim sposobem montażu, który jest bezpieczniejszy i trwalszy.

W sklepach klienci naprawdę mają w czym wybierać – https://www.banyo.pl/pl/menu/polki-lazienkowe-283.html. Warto o łazience myśleć, jak i pokoju gościnnym, do którego dobieramy elegancki i funkcjonalny asortyment dobrej jakości.

Post navigation