Gdzie tanio kupować meble w stylu skandynawskim?

Meble skandynawskie to bez wątpienia ponadczasowy wybór do każdego domu. Ten styl urządzania wnętrz jest w Polsce popularny już co najmniej od dekady, a jasne drewniane meble świetnie prezentują się i dają wiele możliwości aranżacyjnych. Dzisiejszym tematem będzie aranżacja miejsca w okolicach telewizora. Jak zrobić to dobrze? Poniżej garść wskazówek i inspiracji.

Skandynawska komoda pod telewizor


Klasyczny mebel pod telewizor to po prostu komoda. Najczęściej tego typu meble RTV nie są zbyt wysokie i pozwalają usytuować telewizor na wysokości oczu osób siedzących na kanapie. Warto zwrócić uwagę na wysokość mebla, aby centralny punkt telewizora nie był po prostu zbyt wysoko. Wtedy trzeba będzie zadzierać do góry głowę podczas oglądania, a to z pewnością nie będzie już tak wygodne.

Skandynawska pod telewizor komoda


W jakim miejscu ustawić meble pod telewizor, aby nie pojawił się problem odbijającego się światła z okien? Najlepiej przetestować kilka ustawień i wybrać to, które pozwala na najbardziej wygodne oglądanie telewizji na przykład z poziomu kanapy. W pokoju telewizyjnym warto postawić też na dosyć ciemne zasłony o funkcji zaciemniającej. Dzięki temu można łatwiej regulować dopływ światła do wnętrza i oglądać wygodnie telewizor nawet w południe. Ciemne zasłony na przykład z aksamitu będą pięknie prezentować się z meblami utrzymanymi w stylistyce skandynawskiej. Pod telewizor komoda skandynawska w takim duecie będzie wyglądała elegancko i klasycznie.

Post navigation