Czym wyróżnia się zawias GTV?

Mechanizm cichego domykania cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też tym bardziej warto sprawdzić co mają do zaoferowania zawiasy meblowe samodomykające GTV. Delikatnie domykające się fronty doskonale sprawdzą się u rodzin z małymi dziećmi. Warto wspomnieć także o tym, że dzięki specjalnemu systemowi można wydłużyć również żywotność samych mebli.  

Czym tak naprawdę jest cichy domyk?

Producenci mebli chcą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, dlatego też coraz częściej stawiają na zawiasy meblowe samodomykające. W dużej mierze to właśnie dzięki nim znacząco poprawia się komfort życia. Oryginalny zawias GTV wyposażony został w przydatną funkcję clip-on. Mowa tutaj oczywiście o błyskawicznym montażu/demontażu bez użycia specjalistycznych narządzi. Funkcja cichego domyku odpowiada za automatyczne zahamowanie zamykanych drzwi z rozmachem. Dzięki nowoczesnym zawiasom GTV drzwi już nigdy nie będą uderzać o korpus szafek. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie.

Estetyczny design

Zawias GTV wyróżnia się nie tylko rewelacyjnymi walorami użytkowymi, ale również oryginalnym designem. Estetyczny wygląd i zaawansowana technika to rewelacyjne połączenie. Oryginalne zawiasy samodomykające GTV umożliwiają bezstopniową regulację w trzech kluczowych płaszczyznach, dzięki czemu można je wykorzystać praktycznie w każdych meblach. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się zawiasy standardowe 110 stopni, które doskonale sprawdzą się nie tylko w drzwiach bliźniaczych, ale również w drzwiach nakładanych i wpuszczanych.

Post navigation