Czym charakteryzują się nowoczesne okucia Blum?

Oryginalne okucia Blum zapewniają niezmiennie wysoki komfort ruchu przez cały okres użytkowania mebli, dlatego też jest to jedna z tych inwestycji, która na pewno bardzo szybko się zwróci. Po systemy Blum powinny sięgnąć te osoby, które chcą maksymalnie zagospodarować przestrzeń w kuchni.

Wysokiej jakości nowoczesne akcesoria marki Blum

Blum od wielu lat projektuje i produkuje wysokiej jakości akcesoria do mebli. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne uchwyty, elementy dekoracyjne, prowadnice, okucia Blum tutaj, przegrody i mocowania. Akcesoria dostępne są w wielu różnych wariantach, dzięki czemu pasować będą do wielu rodzajów szuflad.

okucia blum

Blumotion – najpopularniejszy system do szuflad i frontów

Nowoczesne systemy Blum cichego domykania są znakiem rozpoznawalnym profesjonalnych mebli firmy Blum. System Blumotion po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2001 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Autorski mechanizm doceniony został nie tylko za innowacyjność, ale również za wygodę w użyciu. System Blum w dużym skrócie mówiąc, odpowiada za wyhamowanie frontu tuż przed ostatnią fazą zamykania. W dużej mierze to właśnie dzięki opisywanemu systemowi można liczyć na ciche i delikatne zamykanie. System poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Satysfakcjonujący efekt możliwy jest do osiągnięcia nawet przy dużej prędkości zamykania i dość sporej wadze frontu/szuflad.

Post navigation